advertise
ژ 1-8

استفاده از دستگاه تصفیه آب

مسلما ضرورت استفاده از یک آب تصفیه کن خانگی به میزان آلاینده های موجود در آب منطقه شما بستگی دارد. میزان آلودگی آب شرب در مناطق مختلف، متفاوت بوده و در هر منطقه نسبت آلاینده ها با هم فرق دارد. لذا با استفاده از روشها و دستگاه های تست آلودگی آب، می توان به میزان سختی آب و آلودگی آن پی برد.

ژ 1-6

لوله کشی جکوزی

سیستم لوله کشی جکوزی (Jaccuzi piping system) به مسیر گردش آب در جکوزی گفته می شود. مسیری که آب در مدار گردش آب جکوزی ها طی می کند مشابه با مدار گردش آب استخرهاست. البته مدار گردش آب استخر و جکوزی ممکن است مشترک و مجزا باشد که هریک مزایا و معایب مخصوص خود را دارد.

ژ 1-10

ایرادات تفکیکی قطعات اصلی دستگاه

فیلتر اول ممکن است کوتاه باشد وآب بخوبی از فیلتر عبور نکرده ومقداری از گل ولای و مواد جامد نامحلول در آب به قسمت های بعدی دستگاه می رود . نشانه : فیلتر پس از طی مدت زمان زیادی از نظر ظاهری کثیف نمی شود وتمیز می ماند .

ژ 1-7

آب شیرین کن چیست؟

کره‌ی زمین منبع بزرگی از آب است. بارها و بارها در مورد بحران آب می‌شنویم اما هر بار که به کره زمین نگاه می‌کنیم با خودمان می‌گوییم حالا که ۷۰ درصد از سطح کره‌ی زمین را آب پوشانده است چرا باید مشکل آب وجود داشته باشد؟ درست است. در حدود ۷۰ درصد از سطح کره‌ی زمین را آب گرفته است اما همچنان مشکل آب آشامیدنی وجود دارد.

ژ 1-11

ساخت و احداث استخر

در این روش استخر را میتوان داخل زمین و یا روی زمین کار کرد، جهت ساخت استخر های داخل زمین نیاز به گود برداری، عایق کاری و استفاده از مصالحی همچون سیمان، بتون، و غیره میباشد، البته باید اشاره داشت که شرکت های سازنده استخر هر کدام به روش خاصی عمل مینمایند و این روش ها کاملا تجربی است.